Dojazd i okolica

Położony w samym sercu centrum Białegostoku Hotel Branicki, to doskonała propozycja dla osób poszukujących dobrej lokalizacji w Białymstoku.

Goście, którzy zapragną poznać bliżej historię Białegostoku będą mogli udać się w turystyczną podróż pobliskimi ulicami, odwiedzając przy okazji Ratusz na Rynku Kościuszki,białostocką Archikatedrę oraz Katedralną Cerkiew pod wezwaniem św. Mikołaja Cudotwórcy, skwery: Ludwika Zamenhofa, Tamary Sołoniewicz czy Armii Krajowej. Ważnym atutem naszego hotelu jest także doskonały dojazd z dworca PKP oraz dworca PKS.

Zobacz naszą wizytówkę w mapach Google

Dojazd od strony Warszawy

Najlepiej wjechać do Białegostoku trasą S-8 (E-67), zjechać prosto w drogę wojewódzką 676 (Aleją Jana Pawła II, następnie Al. Solidarności, potem Jana Henryka Dąbrowskiego, następnie po skręcie w lewo Aleją Józefa Piłsudskiego). Po przejechaniu około kilometra Aleją Józefa Piłsudskiego należy skręcić w prawo w ulicę Icchoka Malmeda i po przejechaniu ok. 50 metrów skręcić w lewo w ulicę Białą, jechać ok. 100 metrów, potem skręcić w prawo w Ludwika Zamenhofa. Hotel Branicki znajduje się po prawej stronie ulicy, po przejechaniu około 50 metrów.

Koordynaty GPS: 53.134472, 23.160334

Dojazd pociągiem lub autobusem międzymiastowym

Najlepiej przejść z dworca PKP lub PKS na przystanek Białostockiej Komunikacji Miejskiej: Kolejowa/Dworzec PKP.
Następnie wsiąść do autobusu linii 1 jadącego w kierunku Grabówki i przejechać 3 przystanki:

  • Dąbrowskiego
  • Piłsudskiego/Plac Niepodległości
  • Piłsudskiego/Częstochowska

Należy wysiąść na przystanku Piłsudskiego/Sienkiewicza, przejściem podziemnym przejść na drugą stronę ulicy Piłsudskiego. Potem przejść około 100 metrów ulicą Piłsudskiego i skręcić w lewo w ulicę Icchoka Malmeda, następnie po około 50 metrach w ulicę Białą i po następnych 100 metrach w prawo w ulicę Zamenhofa. Hotel Branicki znajduje się po prawej stronie ulicy, po przejściu około 50 metrów.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij