Sale konferencyjne

Luksusowy charakter hotelu stanowi idealne tło do zaaranżowania spotkania biznesowego. To jedno z nielicznych tak wytwornych miejsc w Białymstoku o szlachetnej tradycji i historycznej podbudowie. Zapewnia idealne warunki do rozmów i dyskusji oraz pracy umysłowej.

Eleganckie wnętrza hotelu Hotelu Branicki w Białymstoku stanowią idealne miejsce do spotkań biznesowych. Hotel zapewnia idealne warunki do organizacji szkoleń i konferencji.

Hotel Branicki**** w Białymstoku dysponuje dwiema eleganckimi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi - „Jan Klemens” i „Izabela”. Sale mogą pomieścić od 10 do 100 osób.  Zapraszamy do organizacji kameralnych spotkań i szkoleń, jak też dużych konferencji, zjazdów branżowych czy seminariów.

Każda sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną, pozwalającą na sprawne przeprowadzenie spotkań. Dodatkowo możliwa jest rezerwacja noclegów oraz posiłków, a także organizacja przerw kawowych lub śniadań biznesowych.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij