Hotel

Kryjący tajemnice przedwojennego Białegostoku, inspirowany tradycją dawnego obiektu Ritz jest obietnicą prawdziwego luksusu. Hotel Branicki**** jako pierwszy w regionie butikowy obiekt zapewnia szczególnej klasy standard swoim Gościom.

Ekskluzywnego charakteru dodaje ustronna lokalizacja. Hotel znajduje się w zacisznej okolicy, pozostając przy tym w granicach centrum miasta. Daje to gwarancję łatwego i szybkiego dostępu do najważniejszych zabytków, instytucji kultury, obiektów biznesowych. Jednocześnie Goście mogą cieszyć się kameralną atmosferą i spokojem podczas wypoczynku. Za komfort podczas pobytu w obiekcie odpowiedzialny jest także wykwalifikowany personel, odznaczający się wysoką kulturą osobistą. Szanujemy prywatność naszych Gości, zapewniając poufność i dyskrecję.

Ofertę kierujemy do osób, które cenią unikalne połączenie historii z nowoczesnymi udogodnieniami. Zachęcamy do spędzenia czasu w naszym hotelu w Białymstoku wszystkich, którzy poszukują ponadprzeciętnego komfortu, stylowej i niepowtarzalnej aranżacji wnętrz, a także realizacji usług z pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij