Our Guests about us

Nostalgia

Stylowy, kameralny, nawiązujący do tradycji II Rzeczpospolitej hotel, świetne położenie, dostępny parking, nastrojowe pokoje i miła obsługa. Dobra kuchnia. Cena adekwatna do poziomu. Godne polecenia

- Wojciech, TripAdvisor

Polecam

Jak zawsze pobyt w tym hotelu oceniam jako bardzo pozytywny. Pokój czysty, śniadanie przepyszne, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Zawsze wybieram ten hotel, gdy jestem w Białymstoku, bardzo dobra lokalizacja. Dziękuję.

- Marta, TripAdvisor

Doskonałe śniadanie

Obsługa bardzo dbała o zawartość bufetu oraz jego wygląd. Nie jest to niestety standardem nawet w 4 gwiazdkach. Hotel już po przekroczeniu progu powitał nas pięknym zapachem i miłą obsługą, co skusiło nas do pozostania na kolejny nocleg.

- Agata, Booking.com

Bardzo przyjemny hotel

Smaczne śniadania i wyśmienity personel.

- Anna, Booking.com

Niezapomniane chwile

To bez wątpienia najlepszy hotel w jaki spałem w Polsce. Wraz z żoną wybraliśmy się do Białegostoku na Upiora w Operze. Nocleg zarezerwowałem dwa dni wcześniej przez Internet. Poprosiłem przy rezerwacji pokoju superior o możliwie jedno większe łóżko zamiast dwóch pojedynczych. Po przyjeździe czekała nas niespodzianka. Zamiast pokoju superior dostaliśmy Apartament Hetmański. Taki prezent, w końcu obchodziliśmy rocznicę ślubu :)...

- Paweł, TripAdvisor

Bardzo dobry zero uwag

Wielokrotny biznesowy pobyt w tym hotelu to zawsze pełna satysfakcja. Doskonałe śniadania a kawa śniadaniowa to poezja sama w sobie. Chce się żyć i działać. Pokoje miło przytulne ciepłe. Polecam. Zawsze tam wrócę.

- Wojciech, TripAdvisor

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close